Brzdy

Tyrolia Adrenalin Power FR PRO brzdy 130mm

Číslo zboží 13710042
Výrobce Tyrolia
Dostupnost Skladem
Velikost: 130
950 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Freeridové vázání Tyrolia Adrenalin 16 s chodícím režimem. Robustní konstrukce a odolné materiály. Přepínání mezi chůzí a sjezdem bez nutnosti vyzouvání. 

Součástí vázání nejsou brzdy. Brzdy si můžete dokoupit samostatně.

Výška vázání: 36 mm
DIN: 5 – 16
Délka podešve boty: S : 269 - 332mm, L : 299 - 362mm
Hmotnost: 2740g (Short), 2760g (Long)
Vlastnosti: FR Pro Toe, AFS Metal, FR Pro Platform, FR Pro Heel

TYROLIA AAAdrenalin přichází s Freeride (FR) Pro Toe s ergonomickým otočným polohováním pro optimální náklon při pohybu a to až do 90 stupňů. Tento systém umožňuje snadnou chůzi.
FR Pro Toe umožňuje nastavitelnou změnou polohy Anti-Friction-Slider (AFS Metal), který poskytuje pohodlný pohyb jak při skialpinismu tak při freeriderovém ježdění.
AFS Metal z nerezové oceli zajišťuje větší kontaktní plochou pod podrážkou boty a tím i větší stabilitu, více přenesené síly a maximální výkon během lyžování.

Výhody: větší stabilita, přímější přenos síly a konečně větší prožitek z lyžování

FreeFlex
Platforma vázání TYROLIA jsou vybaveny Tyrolia FreeFlex funkcí, tato funkce umožňuje, aby se při jízdě lyže prohnula, k čemuž je taky navržena, tím se zachová přirozená dynamiky. Díky funkci FreeFlex vázaní TYROLIA vůbec neomezují při lyžování.

IN-Control Climbing Aid
Tyrolia exkluzivní IN-Control stoupací systém lze snadno ovládat pomocí lyžařské hůlky a je jasně viditelná pro lyžaře. Může být nastaven ve třech úhlech pro dosažení optimální stoupací pozice:

0 stupňového úhlu - pro chůzi v terénu
7 stupňového úhlu - pro pomalé vzestupu
13 stupňového úhlu - pro strmé stoupání

Stoupací systém IN-Control (široký 80mm) je umístěn přímo pod patou. Proto nabízí jedinečný stabilitu a přímý přenos síly. 

Crampon
Tyrolia přídavné mačky, které se dodávají ve třech šířkách: 90 mm, 105 mm a 120 mm, lze snadno namontovat na vázání pro  zlepšení přilnavost ve svažitém terénu a při náledí. Jsou umístěny přímo pod chodidlem což zajišťuje dokonalou přilanavost a stabilitu při stoupání.

AAA-Ascender Lock
Přístup do všech oblastí (Access All Area) to je heslo společnosti TYROLIA, kterého se při návrhu všech svých vázání striktně drží. Přechod od lyžování až po pěší turistiku nikdy nebyl jednodušší, tak rychlý, snadný a pohodlný. Snadno za použití špičky hůlky, aniž by jste rozepnuli vázání přesunete zámek Ascender Lock z polohy pro pěší turistiku do polohy pro lyžařský režim a naopak.

Freeride (FR) Pro Heel
Pata lze snadno přizpůsobit různým velikostem bot bez dalšího nástroje. To zahrnuje širokou škálu velikostí lyžařských bot.

Parametry
 • Tyrolia
 • 130
Novinky, recenze, akce
 • ZIMNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

  21. 11. 2018

  Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu!

  Číst více
 • Půjčovna backcountry běžek

  02. 11. 2018

  Nově si u nás můžete půjčit kromě běžných běžeckých lyží také půjčit backcountry běžky. Vyzkoušejte široké běžky a vyražte mimo stopu.

  Číst více
 • Eskymování na kajaku

  24. 10. 2018

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více