Helmy na lyže a SNB

Sweet Protection Trooper SL White/Black

Sweet Trooper SL helma
Číslo zboží 14800088
Výrobce Sweet Protection
Dostupnost Skladem
6 920 Kč
5 800 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Helma Sweet Protection TROOPER SL - s uhlíkovými vlákny na hranici možností. Tímto se helma Trooper SL řídí dokonale. Tato helma posouvá vývoj v oblasti ochrany hlavy o velký kus kupředu. Kvůli pokročilé konstrukce se speciální technologii TLC shell technology (Thermoplastic Laminated Carbon Fibre) vyvinutou společností Sweet Protection, je Trooper SL vyroben tak, aby poskytoval dokonalou ochranu. Impact Shield Technology zajišťuje pokročilé tlumení nárazu. Trooper SL je navržen a vyvinut pro jakékoliv možné použití. Helma je navíc vybavena ochranou obličeje.

Barva: Gloss White / Gloss Black
Velikosti: S/M (53-56 cm), M/L (56-59 cm), L/XL (59-61 cm)
Hmotnost: 660g (bez obličejové ochrany)
Certifikace: CE EN 1077:2007 - Class B ASTM 2040-11

Detailní popis technologie:
Shell technology - Je to technologie založená na polymerové skořepině vyztužené karbonovými vlákny. Vlákna různých vlastností jsou laminována k sobě tak, aby jejich směr přesně plnil požadavky na super lehkou přesto vyváženou helmu s výbornými bezpečnostními vlastnostmi. Více vrstev karbou je slisováno k sobě pod velkým tlakem, tak aby bylo dosaženo správně pevnosti. Tato technologie poskytuje skvělý poměr mezi pevností, tuhostí a hmotností helmy. 

Impact absorbtion technology - Technologie absorpce nárazu je vyvinutá pro maximální ochranu hlavy při úrazech. V helmě jsou zabudované speciální "dopadové štíty". Jedná se o vhodně umístěné EPS podložky, které pohlcují náraz. Tato technologie zajišťuje prvotřídní ochranu před nárazem. Helma je zkonstruovaná tak, že se síla nárazu rovnoměrně rozprostře díky IMPACT SHIELD a částečně se absorbuje EPS podložkami, tak že zmírní dopad nárazu na hlavu. 

Technické parametry:
Occigrip - Umožňuje snadno nastavit přilbu.OCCIGRIP konstrukce zajišťuje zpevnění a pohodlné nošení a zabraňuje helmě pohyb na hlavě.

Direct ventilation - Udržuje hlavu v příjemné teplotě. Počet otevřených větracích otvorů a velikost větrání lze bez problému měnit. Čím více otevřených otvorů, tím budete víc ochlazování.

Coolmax one piece liner - Anti-alergická vložka, odvádí vlhkost, je odnímatelná (lze prát) a poskytuje vysoký komfort v širokém rozsahu teplot.

Artificial microfur - Pohodlná a teplá jednodílná mikro vložka, která vytváří pohodlí v helmě (lze vyjmou a prát)

Fitpads - Dodatečné vycpávky do vnitřku helmy. Umístěte je, jak je libo, pro maximální individuální pohodlí.

Další vlastnosti:  Odnímatelné náušníky

Novinky, recenze, akce
 • Půjčovna backcountry běžek

  11. 01. 2019

  Nově si u nás můžete půjčit kromě běžných běžeckých lyží také půjčit backcountry běžky. Vyzkoušejte široké běžky a vyražte mimo stopu.

  Číst více
 • Eskymování na kajaku

  11. 01. 2019

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • Skialpové sety a Freeride sety - výhodný nákup

  11. 01. 2019

  Zlevněné skialpové a freeride sety lyží, vázání a stoupacích pásů. Využijte slevy a vybavte se na skialpové tůry.


  Číst více