Skialpové boty dámské

Dynafit Beast Women

Číslo zboží grid_13600174
Výrobce Dynafit
Dostupnost Skladem
15 860 Kč
10 990 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Dámské skitouring a freeride boty Dynafit Beast potěší každou lyžařku, kterou baví prašan a jízda ve volném terénuSystém Precision Lock zaručuje přesný přenos výkonu a maximální tuhost v tom, jak umožňuje, aby všechny součásti zavádění fungovaly společně jako jedna jednotka.Dostanete nekompromisní lyžování. Zároveň ergonomický tvar a lehkost obuvi zajišťují jedinečný výkon na výstupu. Takzvaný "sněhová-dynamická" koncepce se svými efektivními přezkami a vyloučením bočních výčnělků zajišťuje malou ztrátu rychlosti i minimální body odporu a tím i maximální průnik. Kromě toho Master Step Insert umožňuje snadnější vstup 50%, stejně jako maximální mechanické zatížení s freeridovými vazbami, nastavenou na hodnotu uvolnění.

Parametry
 • Dynafit
 • žena
Doporučené zboží
Novinky, recenze, akce
 • Celoroční půjčovné lyží

  22. 08. 2019

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více
 • Eskymování na kajaku

  11. 10. 2019

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • Půjčovna backcountry běžek

  02. 04. 2019

  Nově si u nás můžete půjčit kromě běžných běžeckých lyží také půjčit backcountry běžky. Vyzkoušejte široké běžky a vyražte mimo stopu.

  Číst více