Helmy na skialp

Helma Alpina Snow Tour red

Číslo zboží 14800091
Výrobce Alpina
Dostupnost Na dotaz
Naše cena
3 990 Kč
Máte dotaz k výrobku Helma Alpina Snow Tour red? zeptejte se nás
+420 604 728 042
Pro více informací volejte na naší linku.

Skialpinistická Helma SNOW TOUR je speciálně navržena tak, aby splňovala veškeré nároky lyžařské túry na komfort i bezpečnost. Váží pouhých 330 g! Tím se řadí k nejlehčím skialpinistickým helmám na trhu. Aby bylo možné snížit zbytečnou váhy a aby bylo zaručeno dobré větrání během stoupání, bylo použito speciální vnitřní polstrování umožňující optimální ventilaci. Odnímatelné klapky přes uši mají na sobě reflexní bezpečnostní proužky. Pro chladné počasí je u helmy přibalená čepička, která lze nosit pod helmu i samostatně. Samozřejmostí je poutko na brýle a navíc je helma vybavena úchyty na čelovku. A extra bonus pro alpinisty-horolezce, dva bezpečnostní standarty, lyžařský EN-1077 a horolezecký EN-12492.

Novinky v Boatparku

 • Výuka eskymování na kajaku

  Přestaňte plavat a začněte zvedat! Naučíme vás eskymovat na kajaku, kánoi a přestanete plavat když se zvrhnete. Již po třech lekcích eskymování budete zvedat. Naše tréninky jsou přístupné, jak pro kajakáře začátečníky, tak zkušené paddlery, kteří chtějí pilovat techniku.

  Začínáme 1.listopadu. Neváhejte a přihlašte se včas! 

  zobrazit více
  2017-11-04
 • Výprodej použitých lodí Gumotex

  Výprodej bazarových nafukovacích lodí Gumotex, které byly používané od března, dubna 2017. Super cena a dobrý stav lodí. Platí do vyprodání zásob.

  zobrazit více
  2017-08-28
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  Přiďte je vyzkoušet. Máme je pro pány i dámy.

  zobrazit více
  2017-07-19