Sjezdové vázání

Skvělou jízdu si užijete jedině, když budete mít správné sjezdové vázání. Ať už jste milovníkem klasického lyžování, freeride, skialpinismu nebo telemarku, pro všechny tyto disciplíny máme vhodné vázání na sjezdové lyže. Najdete u nás značky G3, Diamir, Dynafit, Head, Marker, Tyrolia a Voile a s výběrem sjezdového vázání vám moc rádi poradíme včetně vhodné brzy či stoupacích želez.

Pro správnou volbu sjezdového vázání je důležité znát hmotnost a výšku lyžaře, velikost boty a především styl jízdy. Sjezdové vázání funguje nejlépe, když vypínací síla DIN je uprostřed rozsahu vázání.

Řazení:

Novinky v Boatparku

 • Výprodej použitých lodí Gumotex

  Výprodej bazarových nafukovacích lodí Gumotex, které byly používané od března, dubna 2017. Super cena a dobrý stav lodí. Platí do vyprodání zásob.

  zobrazit více
  2017-08-28
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  zobrazit více
  2017-09-19
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  Přiďte je vyzkoušet. Máme je pro pány i dámy.

  zobrazit více
  2017-07-19
 • Nafukovací kajaky Aquaglide

  Kajaky Aquaglide

  zobrazit více
  2017-08-30
 • GOOPER - Geniální vodotěsné pouzdro

  Vodotěsné pouzdro Gooper má jedinečné zavírání, zavře se samo. Váš mobil, doklady budou 100% v bezpečí. Vodotěsnost je testována do 30 metrů pod vodou. Lepší vodotěsné pouzdro na mobil nenajdete.

  zobrazit více
  2017-08-30