Skialpové boty dámské

Scarpa Gea RS Lady

Scarpa_GEA RS_profEST.jpg
Číslo zboží 13600108
Výrobce Scarpa
Dostupnost Skladem
14 690 Kč
7 925 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Skialpové dámské boty Scarpa GEA RS Lady - bota, která kombinuje výborné sjezdové vlastnosti, přesnost vedení lyží a komfortní chůzí. 
Z toho plyne možnost použití jak pro freeride, tak i při klasickém skitouringu.

TECHNICKÉ INFORMACE

Hmotnost: 1 400 g (1/2 pár ve vel.25)

Skelet: vybrané polyamidy, Jazyk:: Pebax® 
Podrážka: SCARPA® /Vibram® Cayman 
Vnitřní botička: termo botička Intuition 
Šířka ve špičce: 101 mm  
Velikost: 3,5-8 (vč.1/2) = 22,5-27 (Mondo Point)


Už název napovídá, že model vychází z osvědčených bot SCARPA Gea. RS je zkratka z německého Renn Sport neboli závodní sport, zde vztaženo především ke sjezdovým kvalitám. Základním stavebním kamenem u těchto lyžáků je revoluční typ skeletu, který používá Scarpa už třetím rokem. Konstruktéři si z z bot Gea vzali to nejlepší a přidali několik inovací.
Výsledkem je bota, která je o 20% tužší (flex 120) a jen o 40 gramů těžší, než její základní model Gea. Jednak díky odlišné směsi skeletu, jednak díky použití tužšího materiálu na jazyku u nové tvarovatelné vnitřní boty  Intution Pro Flex RS. Také pásek Predator RS na nártu umocňuje tuhost v jazyce a zároveň díky dobré fixaci nohy v patě zvyšuje výkon při stoupání. Všechna tato inovativní řešení v kombinaci s novými přezkami Zeus poskytují uživateli větší komfort při chůzi a přesnější kontrolu lyže v různých sněhových podmínkách na strmém kopci i na sjezdovce. Nechybí odvětrávání na komínu boty, ani asymetrický jazyk pro snadnější obouvání a vyzouvání
Ke komfortu nošení přispívá vnitřní termo botička Intuition s možností šněrováníQuick step TLT systém pro snadné nastupování a vystupování z TLT vázání.

 

 

Doporučené zboží
Lavinový vyhledávač Arva NEO+
Běžná cena: 7 290 Kč 6 700 Kč
Dynafit Skitouring ponožky Primaloft
Běžná cena: 780 Kč 550 Kč
Armada TSTw 15/16
Běžná cena: 14 990 Kč 6 990 Kč
Novinky, recenze, akce
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  13. 07. 2019

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  13. 07. 2019

  Barefoot boty pro kluky i holky. V ceně jsou dvoje barevné tkaničky. Přiďte je vyzkoušet!

  Číst více
 • TEAR AID - servisní souprava

  13. 07. 2019

  Servisní souprava Tear Aid opraví cokoliv. Tear Aid by Vám neměl chybět na cestách. S Tear Aid A snadno opravíte nafukovací karimatky, matrace, 

  Číst více