Bazar sjezdových lyží

Použité lyže Sporten Raptor 168cm vč. vázání

Výrobce Sporten
Dostupnost Skladem
Velikost: 168
1 600 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Výprodejový set z naší půjčovny (TEST SET), v dobrém stavu. Lyže a vázání po servisní kontrole, plně funkční. 

Lyže Sporten Raptor 168 cm s vázáním Tyrolia. 

Platba pouze v hotovosti.

Délka: 168cm

Vázání: Tyrolia

Sjezdové lyže Sporten Raptor v novém designu s novou výrobní technologií pro lepší stabilitu a jízdní vlastnosti i mimo upravené sjezdovky. Univerzální sportovní lyže do všech podmínek. Stabilní při sjezdu, v obloucích na hrbolech i v rozbitém terénu. Pro rovnoměrné rozložení sil na lyži v obloucích je použita deska PowerRail s vázáním PRD 11 Flash Red.

Výrobní technologie:
Wood Core - 
Označuje dřevěné jádro, které se skládá z mnoha spojených částí (lamel) výběrového dřeva pro zajištění stability jádra. U běžeckých lyží se vzduchovými kanálky pro odlehčení.
3D Shape - Profilované tvarování těla lyže. Podílí se na celkové torzní tuhosti sjezdových lyží a na zlepšené aerodynamice lyží sjezdových a běžeckých.
Structured Top Sheet - Horní plocha lyže. Plní funkci estetickou a zvyšuje odolnost lyže proti poškrábání.
Carbon High Tech Composite - V konstrukci je použit carbon pro dosažení nižší hmotnosti zároveň se zvýšením reakčních schopností lyže či snowboardu.

Délka [cm] Profil [mm] Rádius [m]
168       120-72-102      14,8

 

Parametry
 • Sporten
 • 168
 • Unisex lyže typ
Novinky, recenze, akce
 • Eskymování na kajaku

  11. 10. 2019

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  22. 08. 2019

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  13. 07. 2019

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více