Divoká voda a turistika

Hiko Guardian Blue

Číslo zboží 11500111
Výrobce Hiko
Dostupnost Skladem
Běžná cena
4 380 Kč
Naše cena
3 490 Kč
Máte dotaz k výrobku Hiko Guardian Blue? zeptejte se nás
+420 604 728 042
Pro více informací volejte na naší linku.

Plovací vesta Hiko Guardian byla vyvinuta ve spolupráci s nejlepšími závodníky na divoké vodě. Nová plovací vesta navržená tak, aby chránila i v těch nejtěžších peřejích, je konečně tady. GUARDIAN byl navržen s důrazem na bezpečnost a komofort. Guardian je velmi dobře konstrukčně i vizuálně řešená plovací vesta a je velmi oblíbená mezi kajakáři, raftguidy i vodními záchranáři.

Vesta disponuje prostornou pření kapsou, která lze doširoka rozevřít. Uvnitř kapsy je menší síťová kapsička a řada gumových oček pro lepší organizaci materiálu. Zvenku je na této kapse přidělán držák na nůž a píšťalka. Pod nimi je ještě menší neoprenová kapsa, kam je možné uložit například mobilní telefon, nebo sušenku. V zadním dílu vesty je neoprenová kapsa na camelbag.

Vesta je na straně rozepínatelná. Při zapínání se boční panel vesty zasouvá do předem připravených tunýlků v předním dílu. Po zapnutí vás tak vesta dokonale obejme a nosnou pěnu máte kolem celého trupu i na bocích. Tyto boční díly vybavené pěnou slouží také jako ochrana vašich žeber a dalších choulostivých částí trupu. 

Vesta je samozřejmě dotahovatelná. Vestu Guardian si můžete dotáhnout na bocích pomocí třech popruhů. Ramenní popruhy jsou pružné a po dotažení krásně přilnou k vašemu tělu. 

Barva: modrá
Velikosti: S/M, L/XL, XXL

Velikost S/M L/XL XXL
Hmotnost uživatele (kg) 30 - 75 50 - 90 80 +
Výtlak (N) 50 70 70

Novinky v Boatparku

 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží.

  Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu.
  Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  zobrazit více
  2017-12-31
 • Skialpové sety a Freeride sety - výhodný nákup

  Zlevněné skialpové a freeride sety lyží, vázání a stoupacích pásů. Využijte slevy a vybavte se na skialpové tůry.


  zobrazit více
  2017-12-21
 • Výuka eskymování na kajaku

  Přestaňte plavat a začněte zvedat! Naučíme vás eskymovat na kajaku, kánoi a přestanete plavat když se zvrhnete. Již po třech lekcích eskymování budete zvedat. Naše tréninky jsou přístupné, jak pro kajakáře začátečníky, tak zkušené paddlery, kteří chtějí pilovat techniku.

  Začínáme 1.listopadu. Neváhejte a přihlašte se včas! 

  zobrazit více
  2017-11-04