Oblečení na vodu

Vodácké oblečení je nejdůležitější vybavení pro každého vodáka. Můžeme Vám nabídnout vodácké bundy a kalhoty pestrých barev od firem Hiko, Palm, Peak UK. Dále jsou také v nabídce suché obleky, neoprenové kalhoty, kraťasy, neoprenové bundy, boty, neoprenové ponožky, neoprenové rukavice a čepice. Také funkční trika a kalhoty jsou pro vodáka důležité jako spodní vrstva oblečení. Všechna vodácká oblečení jsou v různých velikostech, barvách a co do komfortu, to už je na každém jednotlivci. Také seakajakáři, paddlerboardisté, surfisté a yachtaři si u nás najdou své.  

Řazení:

Novinky v Boatparku

 • Výprodej použitých lodí Gumotex

  Výprodej bazarových nafukovacích lodí Gumotex, které byly používané od března, dubna 2017. Super cena a dobrý stav lodí. Platí do vyprodání zásob.

  zobrazit více
  2017-08-28
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  zobrazit více
  2017-09-19
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  Přiďte je vyzkoušet. Máme je pro pány i dámy.

  zobrazit více
  2017-07-19
 • Nafukovací kajaky Aquaglide

  Kajaky Aquaglide

  zobrazit více
  2017-08-30
 • GOOPER - Geniální vodotěsné pouzdro

  Vodotěsné pouzdro Gooper má jedinečné zavírání, zavře se samo. Váš mobil, doklady budou 100% v bezpečí. Vodotěsnost je testována do 30 metrů pod vodou. Lepší vodotěsné pouzdro na mobil nenajdete.

  zobrazit více
  2017-08-30