Phone icon
Otevírací doba
pondělí 8:00 - 19:00
úterý - pátek 10:00 - 19:00
sobota 9:00 - 14:00
| Zobrazit kontakty
background photography of category
 • Booter.jpg

Full tilt Booter

Full tilt Booter jsou bezkonkurenční boty vhodné na freestyle, zaručují skvělou pohyblivost při tricích. Díky skvělému přenosu síly na lyži je tak možné se naučit a vyladit i ty nejtěžší triky. Vložka zhotovená z pěny Intuition se přirozeně přizpůsobí vaš...
Dostupnost Skladem
8 900 Kč
2 000 Kč
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.
E-mail icon
Máte dotaz na produkt?
Phone icon
Pro více informací volejte na naší linku.

Podrobný popis

Výrobce Full Tilt
Číslo zboží 13600042

Full tilt Booter jsou bezkonkurenční boty vhodné na freestyle, zaručují skvělou pohyblivost při tricích. Díky skvělému přenosu síly na lyži je tak možné se naučit a vyladit i ty nejtěžší triky. Vložka zhotovená z pěny Intuition se přirozeně přizpůsobí vašim nohám. Boty jsou určené pro lyžaře s širším chodidlem.  

Jedná se o totální výprodej tohoto modelu bot, boty proto neposíláme, je nutné je vyzkoušet! Odběr možný pouze na prodejně! 

SkeletFTI Influence 3-Piece Shell - třídílný skelet o šířce 102 mm, za cenu, kterou nelze porazit. Active Boot Board - dno skeletu je vybaveno gumovou vrstvou, která pohlcuje vibrace, otřesy a tvrdé dopady pro hladkou jízdu. Rubber Heel Sole - odnímatelná gumová pata na podrážce zaručuje dobrou přilnavost při výšlapech. 5 Flex Tongue - středně měkký jazyk je tolerantní a zároveň stále dostatečně reaktivní. Je vhodný pro lehčí lyžaře, kteří vyžadují plynulý a přirozený pohyb a maximální pohodlí a zároveň kontrolu nad jízdou. Jazyk je vyměnitelný, takže můžete snadno měnit tuhost podle potřeby. 5 Ribs - pět žeber na jazyku umožňuje přirozené ohýbání s vaší nohou a zamezuje otlaky holeně. Těsnější utažení boty nemá vliv na pružnost. Light Weight - minimalistický třídílný design eliminuje potřebu těžkých plastů a šroubů, výsledkem je vyšší citlivost a hbitost. Boty jsou až o 900 g lehčí než ostatní alpské lyžáky. Easy - jazyk jde celý odklopit pro snadné a pohodlné obouvání a vyzouvání. Free Flexing Cuff - zadní manžeta umožňuje neomezený pohyb vpřed, hýbe se přirozeně s vaší nohou. Aluminum Ladder Buckles - odolné a lehké hliníkové přezky s velmi snadným nastavováním. Vložka Quick FitPerformer Foam Laminates - vložka je navržena tak, aby si při snížení hmotnosti zachovala skvělou pohyblivost, hřejivost a skvělý fit. Molds 100 % To Feet - pěna Intuition se tělesnou teplotou přesně vytvaruje na vaše chodidlo, případně si můžete vložku nechat vypéct u vašeho prodejce. Warm - díky zredukovaným švům a dobrému utěsnění (podobnému jako u neoprénů) zaručuje vložka Full Tilt narozdíl od konvenčních vložek udržení tělesné teploty uvnitř vložky. Light - díky absenci plastů a vycpávek je pěnová vložka velmi lehká. Wide Toe - na špičce je pěna tenší, což zaručuje více prostoru pro pohyb bez obětování kontroly.

Novinky, recenze, akce
 • Celoroční půjčovné lyží

  13. 10. 2020

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  13. 10. 2020

  Barefoot boty pro kluky i holky. V ceně jsou dvoje barevné tkaničky. Přiďte je vyzkoušet!

  Číst více
 • VÝPRODEJ SKIALPOVÝCH SETŮ

  13. 10. 2020

  Výprodej testovacích skialpových setů.
  Set obsahuje:  lyže + tech vázání G3 ION + stoupací pásy.

  Číst více