Helmy na lyže a SNB

Sweet Protection Trooper SL MIPS TE helma 16/17

Číslo zboží 14800107
Výrobce Sweet protection
Dostupnost Na dotaz
Běžná cena
8 370 Kč
Naše cena
5 900 Kč
Máte dotaz k výrobku Sweet Protection Trooper SL MIPS TE helma 16/17? zeptejte se nás
+420 604 728 042
Pro více informací volejte na naší linku.

Lyžařská helma Sweet Protection TROOPER SL MIPS TE s uhlíkovými vlákny na hranici možností. Tímto se helma Trooper SL TE řídí dokonale. Tato helma posouvá vývoj v oblasti ochrany hlavy o velký kus kupředu. Kvůli pokročilé konstrukce se speciální technologii TLC shell technology (Thermoplastic Laminated Carbon Fibre) vyvinutou společností Sweet Protection, je Trooper SL TE vyroben tak, aby poskytoval dokonalou ochranu. Impact Shield Technology zajišťuje pokročilé tlumení nárazu. Trooper SL TE je navržen a vyvinut pro jakékoliv možné použití. Helma je navíc vybavena ochranou obličeje.

Detailní popis technologie:
Shell technology - Je to technologie založená na polymerové skořepině vyztužené karbonovými vlákny. Vlákna různých vlastností jsou laminována k sobě tak, aby jejich směr přesně plnil požadavky na super lehkou přesto vyváženou helmu s výbornými bezpečnostními vlastnostmi. Více vrstev karbou je slisováno k sobě pod velkým tlakem, tak aby bylo dosaženo správně pevnosti. Tato technologie poskytuje skvělý poměr mezi pevností, tuhostí a hmotností helmy. 

Impact absorbtion technology - Technologie absorpce nárazu je vyvinutá pro maximální ochranu hlavy při úrazech. V helmě jsou zabudované speciální "dopadové štíty". Jedná se o vhodně umístěné EPS podložky, které pohlcují náraz. Tato technologie zajišťuje prvotřídní ochranu před nárazem. Helma je zkonstruovaná tak, že se síla nárazu rovnoměrně rozprostře díky IMPACT SHIELD a částečně se absorbuje EPS podložkami, tak že zmírní dopad nárazu na hlavu. 

MIPS - multidirectional impact protection system - Jedná se o více směrný systém pro ochranu před nárazem. Tato technologie je vyvinutá pro snížení pravděpodobnosti poranění mozku při úrazu. Systém dokáže redukovat rotační síly působící na mozek až o 50% a to tak, že se helma dokáže pootočit v místě kde je MIPS zabudován a tak ochránit hlavu. Běžné helmy jsou testovány pouze na pád na rovný povrch. Kdežto MIPS je navržen právě pro podmínky, při kterých se často stávají úrazy a to je šikmý náraz do hlavy.

Technické parametry:
Occigrip - Umožňuje snadno nastavit přilbu.OCCIGRIP konstrukce zajišťuje zpevnění a pohodlné nošení a zabraňuje helmě pohyb na hlavě.

Direct ventilation - Udržuje hlavu v příjemné teplotě. Počet otevřených větracích otvorů a velikost větrání lze bez problému měnit. Čím více otevřených otvorů, tím budete víc ochlazování.

Coolmax one piece liner - Anti-alergická vložka, odvádí vlhkost, je odnímatelná (lze prát) a poskytuje vysoký komfort v širokém rozsahu teplot.

Artificial microfur - Pohodlná a teplá jednodílná mikro vložka, která vytváří pohodlí v helmě (lze vyjmou a prát)

Fitpads - Dodatečné vycpávky do vnitřku helmy. Umístěte je, jak je libo, pro maximální individuální pohodlí.

Další vlastnosti: odnímatelné náušníky

Barva: Pearl White / Bird Blue Metallic
Velikosti: S/M (53-56 cm), M/L (56-59 cm), L/XL (59-61 cm)
Hmotnost: 690g (bez obličejvé ochrany)
Certifikace: CE EN 1077:2007, Class B/ ASTM 2040-11

Novinky v Boatparku

 • Výuka eskymování na kajaku

  Přestaňte plavat a začněte zvedat! Naučíme vás eskymovat na kajaku, kánoi a přestanete plavat když se zvrhnete. Již po třech lekcích eskymování budete zvedat. Naše tréninky jsou přístupné, jak pro kajakáře začátečníky, tak zkušené paddlery, kteří chtějí pilovat techniku.

  Začínáme 1.listopadu. Neváhejte a přihlašte se včas! 

  zobrazit více
  2017-11-04
 • Výprodej použitých lodí Gumotex

  Výprodej bazarových nafukovacích lodí Gumotex, které byly používané od března, dubna 2017. Super cena a dobrý stav lodí. Platí do vyprodání zásob.

  zobrazit více
  2017-08-28
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  Přiďte je vyzkoušet. Máme je pro pány i dámy.

  zobrazit více
  2017-07-19