Helmy na lyže a SNB

Sweet Protection Rooster Discesa RS white

Číslo zboží 14800106
Výrobce Sweet protection
Dostupnost Skladem
Běžná cena
16 770 Kč
Naše cena
12 490 Kč
Máte dotaz k výrobku Sweet Protection Rooster Discesa RS white? zeptejte se nás
+420 604 728 042
Pro více informací volejte na naší linku.

Rooster Discesa RS je promyšlená závodní helma. Je navržena tak aby splňovala novou závodní normu FIS a požadavky nejlepších světových závodníků. Má mnoho stejných vlastností jako helma Rooster Corsa. Edice Rosster Discesa vznikla společným úsilím talentu, srdce a postojů norských techniků spolu s ruční řemeslnou prácí, nadšením a hrdostí specializovaných techniků z Itálie. Helma se vyrábí za použití autoklávu, stejnou technologií, která se využívaná ve Formuli - 1. Helma je vyrobena pomocí technologie CRP SHELL, která poskytuje neuvěřitelný poměr pevnosti, hmotnosti a tuhosti. Helma také obsahuje tlumící vložku EPS a MIPS více směrový dopadový ochranný systém. Mezi další funkce patří odnímatelné ušní vycpávky a ušní otvory pro slyšení. 

K helmě dostanete stylový obal!

Chce te být originální a zároveň v bezpečí? Máte rádi vymazlené věci? Chcete něco, co jen tak někdo nemá? Povedlo se vám něco a chcete sebe, nebo své blízké odměnit? Chcete mít stejnou helmu jako dvojnásobný vítěz světového poháru a čtyřnásobný mistr světa Aksel Lund Svindal? Pokud jste se našli v předcházejících řádcích je tu právě pro vás helma Roster Discesa RS!!

Detailní popis technligie:
Shell technology - Je to technologie založená na polymerové skořepině vyztužené karbonovými vlákny. Vlákna různých vlastností jsou laminována k sobě tak, aby jejich směr přesně plnil požadavky na super lehkou přesto vyváženou helmu s výbornými bezpečnostními vlastnostmi. Více vrstev karbou je slisováno k sobě pod velkým tlakem, tak aby bylo dosaženo správně pevnosti. Tato technologie poskytuj skvělý poměr mezi pevností, tuhostí a hmotností helmy. 

Impact absorbtion technology - Technologie absorpce nárazu je vyvinutá pro maximální ochranu hlavy při úrazech. V helmě jsou zabudované speciální "dopadové štíty". Jedná se o vhodně umístěné EPS podložky, které pohlcují náraz. tato technologie zajišťuje prvotřídní ochranu před nárazem. Helma je zkonstruovaná tak, že se síla nárazu rovnoměrně rozprostře díky IMPACT SHIELD a částečně se absorbuje EPS podložkami, tak že zmírní dopad nárazu na hlavu. 

MIPS - multidirectional impact protection system - Jedná se o více směrný systém pro ochranu před nárazem. Tato technologie je vyvinutá pro snížení pravděpodobnosti poranění mozku při úrazu. Systém dokáže redukovat rotační síly působící na mozek až o 50% a to tak, že se helma dokáže pootočit v místě kde je MIPS zabudován a tak ochránit hlavu. Běžné helmy jsou testovány pouze na pád na rovný povrch. Kdežto MIPS je navržen právě pro podmínky při kterých se často stávají úrazy a to je šikmý náraz do hlavy.

Další vychytávky: 
Coolmax liner - Jedná se o podšívku helmy, která je v kontaktu s hlavu. Je vyrobená z antialergeního materiálu. Poskytuje komfort hlavy v širokém rozmezí teplot. Je snadno odnímatelná a tak se dá lehce vyprat. 

Fitpads - Je důležité aby helma na hlavě správně držela. Tuto vlastnost podporují právě fitpads, což jsou vycpávky helmy, které doladí velikost helmy přímo na vaši hlavu. 

Removable earpads for emergency situations - Jedná se o odnímatelné ušní vycpávky. 

Velikosti:
S/M (53 - 56 cm), M/L (56 - 59 cm), L/XL (59 - 61 cm)

Certifikace:
CE EN 1077:2007, Class A, ASTM 2040 - 11/ FIS RH 2013

Hmotnost: 650g (M/L)

Novinky v Boatparku

 • Výuka eskymování na kajaku

  Přestaňte plavat a začněte zvedat! Naučíme vás eskymovat na kajaku, kánoi a přestanete plavat když se zvrhnete. Již po třech lekcích eskymování budete zvedat. Naše tréninky jsou přístupné, jak pro kajakáře začátečníky, tak zkušené paddlery, kteří chtějí pilovat techniku.

  Začínáme 1.listopadu. Neváhejte a přihlašte se včas! 

  zobrazit více
  2017-11-04
 • Výprodej použitých lodí Gumotex

  Výprodej bazarových nafukovacích lodí Gumotex, které byly používané od března, dubna 2017. Super cena a dobrý stav lodí. Platí do vyprodání zásob.

  zobrazit více
  2017-08-28
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  Přiďte je vyzkoušet. Máme je pro pány i dámy.

  zobrazit více
  2017-07-19