Helmy na lyže a SNB

Sweet Protection Grimnir MIPS TE helma Natural Carbon 16/17

Číslo zboží 14800098
Výrobce Sweet protection
Dostupnost Skladem
Běžná cena
11 170 Kč
Naše cena
7 490 Kč
Máte dotaz k výrobku Sweet Protection Grimnir MIPS TE helma Natural Carbon 16/17? zeptejte se nás
+420 604 728 042
Pro více informací volejte na naší linku.

Helma Sweet Protection GRIMNIR TE je helmou legendárního snowboardového jezdce Terje Håkonsen. Terje je legenda, a Grimnir TE se chystá stát další. Nejvyspělejší přilba nabízí neuvěřitelnou odolnost, nízkou hmotnost a nádherný design u kterého vynikají uhlíková vlákna. Je to černá kráska ideální pro zdolávání jakýchkoliv těžkých terénů. Na skořepinu z uhlíkových vláken jde lehce upevnit GoPro nebo držák kamery.

Detailní popis technologie:
Shell technology - Je to technologie založená na polymerové skořepině vyztužené karbonovými vlákny. Vlákna různých vlastností jsou laminována k sobě tak, aby jejich směr přesně plnil požadavky na super lehkou přesto vyváženou helmu s výbornými bezpečnostními vlastnostmi. Více vrstev karbou je slisováno k sobě pod velkým tlakem, tak aby bylo dosaženo správně pevnosti. Tato technologie poskytuje skvělý poměr mezi pevností, tuhostí a hmotností helmy. 

Impact absorbtion technology - Technologie absorpce nárazu je vyvinutá pro maximální ochranu hlavy při úrazech. V helmě jsou zabudované speciální "dopadové štíty". Jedná se o vhodně umístěné EPS podložky, které pohlcují náraz. Tato technologie zajišťuje prvotřídní ochranu před nárazem. Helma je zkonstruovaná tak, že se síla nárazu rovnoměrně rozprostře díky IMPACT SHIELD a částečně se absorbuje EPS podložkami, tak že zmírní dopad nárazu na hlavu. 

MIPS - multidirectional impact protection system - Jedná se o více směrný systém pro ochranu před nárazem. Tato technologie je vyvinutá pro snížení pravděpodobnosti poranění mozku při úrazu. Systém dokáže redukovat rotační síly působící na mozek až o 50% a to tak, že se helma dokáže pootočit v místě kde je MIPS zabudován a tak ochránit hlavu. Běžné helmy jsou testovány pouze na pád na rovný povrch. Kdežto MIPS je navržen právě pro podmínky, při kterých se často stávají úrazy a to je šikmý náraz do hlavy.

Technické parametry: 
Occigrip - Umožňuje snadno nastavit přilbu.OCCIGRIP konstrukce zajišťuje zpevnění a pohodlné nošení a zabraňuje helmě pohyb na hlavě.

Direct ventilation - Udržuje hlavu v příjemné teplotě. Počet otevřených větracích otvorů a velikost větrání lze bez problému měnit. Čím více otevřených otvorů, tím budete víc ochlazování.

Coolmax one piece liner - Anti-alergická vložka, odvádí vlhkost, je odnímatelná (lze prát) a poskytuje vysoký komfort v širokém rozsahu teplot.

Artificial microfur - Pohodlná a teplá jednodílná mikro vložka, která vytváří pohodlí v helmě (lze vyjmou a prát)

Fitpads - Dodatečné vycpávky do vnitřku helmy. Umístěte je, jak je libo, pro maximální individuální pohodlí.

Další vlastnosti: Odnímatelné náušníky, snadno připevnitelná GoPro, nebo přídavný držák kamery

Barva: natural carbon
Hmotnost: 640g (M/L)
Certifikace: CE EN 1077:2007, CLASS B/ASTM 2040-11

Novinky v Boatparku

 • Výuka eskymování na kajaku

  Přestaňte plavat a začněte zvedat! Naučíme vás eskymovat na kajaku, kánoi a přestanete plavat když se zvrhnete. Již po třech lekcích eskymování budete zvedat. Naše tréninky jsou přístupné, jak pro kajakáře začátečníky, tak zkušené paddlery, kteří chtějí pilovat techniku.

  Začínáme 1.listopadu. Neváhejte a přihlašte se včas! 

  zobrazit více
  2017-11-04
 • Výprodej použitých lodí Gumotex

  Výprodej bazarových nafukovacích lodí Gumotex, které byly používané od března, dubna 2017. Super cena a dobrý stav lodí. Platí do vyprodání zásob.

  zobrazit více
  2017-08-28
 • Astral Loyak - boty do města i k vodě

  Přiďte je vyzkoušet. Máme je pro pány i dámy.

  zobrazit více
  2017-07-19