Dámské lyže

Dámské lyže Line Soulmate 86 17/18

Line Soulmate 86 17/18
Číslo zboží 13501035
Výrobce Line
Dostupnost Na dotaz
9 500 Kč
6 490 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Dámské sjezdové lyže Line Soulmate 86 - hravé celodřevěné lyže, které se snadno ovládají.

Výkonné freeridové lyže pro dámy, které si poradí s každým terénem. Soulmate 86 skvěle plují v prašanu a na sjezdovce jsou velmi snadno ovladatelné. Obsahují všechny high-end funkce jako pánské modely a představují tak výkon, jako žádné jiné dámské lyže na trhu.

Chcete-li jedny lyže na celé hory, které vám při každé jízdě vyloudí úsměv na tváři, Line Soulmate 86 je ta správná volba.

Video ZDE

Vlastnosti:

 • Magic Finger Carbon Filaments
 • Early Rise
 • Directional Flex
 • Sidewall Construction

 

Délky: 151, 158, 165

Jádro: Maple Macroblock

Krojení: 125 - 86 - 111 mm

Hmotnost: 1420 g

Profil: 2,5 - 5 - 2 mm

 

TECHNOLOGIE:

4D Fibercap ™ - 4 směry skelného vlákna přes svrchní část jádra zajišťují pevnost a dlouhou životnost bez zbytečné hmotnosti navíc.

Maple MacroBlock - 2 pruhy javorového dřeva obklopeného osikou pro zvýšení pevnosti a životnosti.

Magic Finger Filaments – Zcela nová technologie. Uhlíková vlákna, která se táhnou po celé délce lyže, ji zpevňují a dodávají na stabilitě bez toho, aby lyže nabírala na hmotnosti.

EarlyRise - Kontaktní bod se posouvá dále od špiček. Lyže tak začíná stoupat ke špičce mnohem dříve. To jí umožní snazší zahájení oblouku a také lepší surfování v prašanu.

Directional Flex - Měkčí špička slouží k snadnějšímu točení lyže a tvrdší zadní část lyže slouží pro větší výkon, stabilitu a vysokou rychlost.

ThinTip - Tenčí jádro a sidewall na špičce a patce snižují hmotnost lyže. ThinTip pomáhá také lepšímu vyvážení lyže a odrazům ze špiček a patek.

 

Parametry
 • Line
 • Dámské lyže typ
Novinky, recenze, akce
 • Eskymování na kajaku

  11. 10. 2019

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více
 • Celoroční půjčovné lyží

  22. 08. 2019

  Půjčujeme lyžařskou výbavu pro děti a juniory na celou sezónu. Výhody půjčení lyží na sezónu ocení každá rodina s dětmi, která se na hory dostane více jak jednou za zimu.

  Číst více
 • PŮJČOVNA LODÍ A VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

  13. 07. 2019

  Nezapomeňte si udělat rezervaci lodí a vodáckých doplňků včas. Doba prázdnin se blíží. Půjčujeme kánoe, kajaky, rafty, ale i neopreny, neoprenové boty, bundy, pádla a další vodácké vybavení. V naší půjčovně najdete nejen lodě, ale i paddleboardy a mořské kajaky.

  Číst více