Chimpanzee Energy Bar 55g Apricot

Číslo zboží 16000004
Výrobce Chimpanzee
Dostupnost Skladem

Toto zboží se již neprodává a není dostupné.
Podívejte se na jiné produkty z kategorie

40 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

Energetická tyčinka Chimpanzee Energy - Apricot bar 55 g
Chimpanzee Tyčinka Energy -  Apricot Bar je plná vláčných a sladce šťavnatých meruněk. Díky svému výživnému složeníplnému sušeného ovoce, vloček a obilovin je vhodná nejen k doplnění energie po sportovním výkonu, ale také během dne jako zdravá svačinka.

Kromě meruněk základ tyčinky tvoří ovesné vločky a rýžové lupínky. Ty jsou bohaté na snadno vstřebatelné a lehce využitelné bílkoviny nezbytné pro budování svalů a jejich regeneraci po fyzickém výkonu. Lupínky dále mají velký podíl vlákniny, která je důležitá pro bezproblémové zažívání, a vitaminů z řady B. Tyto mikroživiny jsou esenciální pro správné fungování metabolismu.

Sladkou chuť energetické tyčince dodávají rýžový sirup a ječmenný slad. Ty obsahují sacharidy, které se vstřebávají postupně do krve, takže nezpůsobují náhlé propady energie a chutě na sladké. Dále jsou tato přírodní sladidla bohatá na vitaminy, minerály a antioxidanty. Dokáží tak, kromě zajištění rychlého nástupu dlouhotrvající energie, snadno doplnit ztracené živiny po namáhavém výkonu. 

Upozornění: Výrobek obsahuje možné alergeny lepek a sóju.

O výrobci:

Česká společnost Monkey Brothers, s.r.o. funguje od roku 2008. Nabízí přírodní energetické tyčinky vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin z kontrolovaného ekologického zemědělství. Každá tyčinka obsahuje vyvážený poměr prospěšných látek a nenajdete v nich žádné přidané konzervační látky, umělá sladidla ani GMO suroviny.

Společnost spolupracuje s The Vegetarian Society, což je anglická vzdělávací nezisková organizace, která podporuje, reprezentuje a zastupuje vegetariány. Jedná se o nejstarší organizaci pro podporu vegetariánského stylu stravování. Založena byla už roku 1847. Kromě loga The Vegetarian Society jsou veškeré tyčinky Chimpanzee označeny také logem „1% for the planet“. Jedná se o kampaň spadající pod The Vegetarian Society, která prostřednictvím různých společností v rámci celého světa podporuje zdraví naší planety, a to skrze příspěvky v hodnotě 1 % ze zisků na společné konto. Z tohoto konta jsou poté podporovány činnosti zaměřující se na znovuobnovení a revitalizaci přírody.

Tyčinky Chimpanzee zaujmou nejen svým čistě přírodním složením, ale také rozmanitostí a vyvážeností chutí. Na každé tyčince je detailně popsán obsah včetně energetických hodnot a množství surovin z kontrolovaného zemědělství. Vysoký je zejména obsah přírodní vlákniny, ořechů a ovoce. Díky použití surovin v bio kvalitě si tyčinka zachovává původní autentickou chuť. Tak, aby si užily nejen chuťové buňky, ale i  tělo dostalo, co potřebuje.

Novinky, recenze, akce
 • ZIMNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

  21. 11. 2018

  Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu!

  Číst více
 • Půjčovna backcountry běžek

  02. 11. 2018

  Nově si u nás můžete půjčit kromě běžných běžeckých lyží také půjčit backcountry běžky. Vyzkoušejte široké běžky a vyražte mimo stopu.

  Číst více
 • Eskymování na kajaku

  24. 10. 2018

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více