Chimpanzee Energy Bar 55g Apricot

Číslo zboží 16000004
Výrobce Chimpanzee
Dostupnost Skladem
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.
40 Kč

Popis zboží

Energetická tyčinka Chimpanzee Energy - Apricot bar 55 g
Chimpanzee Tyčinka Energy -  Apricot Bar je plná vláčných a sladce šťavnatých meruněk. Díky svému výživnému složeníplnému sušeného ovoce, vloček a obilovin je vhodná nejen k doplnění energie po sportovním výkonu, ale také během dne jako zdravá svačinka.

Kromě meruněk základ tyčinky tvoří ovesné vločky a rýžové lupínky. Ty jsou bohaté na snadno vstřebatelné a lehce využitelné bílkoviny nezbytné pro budování svalů a jejich regeneraci po fyzickém výkonu. Lupínky dále mají velký podíl vlákniny, která je důležitá pro bezproblémové zažívání, a vitaminů z řady B. Tyto mikroživiny jsou esenciální pro správné fungování metabolismu.

Sladkou chuť energetické tyčince dodávají rýžový sirup a ječmenný slad. Ty obsahují sacharidy, které se vstřebávají postupně do krve, takže nezpůsobují náhlé propady energie a chutě na sladké. Dále jsou tato přírodní sladidla bohatá na vitaminy, minerály a antioxidanty. Dokáží tak, kromě zajištění rychlého nástupu dlouhotrvající energie, snadno doplnit ztracené živiny po namáhavém výkonu. 

Upozornění: Výrobek obsahuje možné alergeny lepek a sóju.

O výrobci:

Česká společnost Monkey Brothers, s.r.o. funguje od roku 2008. Nabízí přírodní energetické tyčinky vyrobené z těch nejkvalitnějších surovin z kontrolovaného ekologického zemědělství. Každá tyčinka obsahuje vyvážený poměr prospěšných látek a nenajdete v nich žádné přidané konzervační látky, umělá sladidla ani GMO suroviny.

Společnost spolupracuje s The Vegetarian Society, což je anglická vzdělávací nezisková organizace, která podporuje, reprezentuje a zastupuje vegetariány. Jedná se o nejstarší organizaci pro podporu vegetariánského stylu stravování. Založena byla už roku 1847. Kromě loga The Vegetarian Society jsou veškeré tyčinky Chimpanzee označeny také logem „1% for the planet“. Jedná se o kampaň spadající pod The Vegetarian Society, která prostřednictvím různých společností v rámci celého světa podporuje zdraví naší planety, a to skrze příspěvky v hodnotě 1 % ze zisků na společné konto. Z tohoto konta jsou poté podporovány činnosti zaměřující se na znovuobnovení a revitalizaci přírody.

Tyčinky Chimpanzee zaujmou nejen svým čistě přírodním složením, ale také rozmanitostí a vyvážeností chutí. Na každé tyčince je detailně popsán obsah včetně energetických hodnot a množství surovin z kontrolovaného zemědělství. Vysoký je zejména obsah přírodní vlákniny, ořechů a ovoce. Díky použití surovin v bio kvalitě si tyčinka zachovává původní autentickou chuť. Tak, aby si užily nejen chuťové buňky, ale i  tělo dostalo, co potřebuje.

Doporučené zboží
Novinky, recenze, akce
 • DNEŠNÍ SLEVOVÉ KÓDY

  14. 02. 2018

  Podívejte se na dnešní SLEVOVÉ KÓDY BOATPARK a získejte co nejlepší cenu na objednané zboží.

  Jednoduše zadáte kód v objednávce do poznámky a získáte slevu.
  Jakmile obdržíme objednávku, tak Vám slevu potvrdíme.

  Číst více
 • Skialpové sety a Freeride sety - výhodný nákup

  14. 02. 2018

  Zlevněné skialpové a freeride sety lyží, vázání a stoupacích pásů. Využijte slevy a vybavte se na skialpové tůry.


  Číst více
 • Výuka eskymování na kajaku

  14. 02. 2018

  Přestaňte plavat a začněte zvedat! Naučíme vás eskymovat na kajaku, kánoi a přestanete plavat když se zvrhnete. Již po třech lekcích eskymování budete zvedat. Naše tréninky jsou přístupné, jak pro kajakáře začátečníky, tak zkušené paddlery, kteří chtějí pilovat techniku.

  Začínáme 1.listopadu a končíme 28. března 2018.
  Neváhejte a přihlašte se včas! 

  Číst více