Juniorské a dětské běžky

Sporten Second Step Mge 17/18

Sporten Second Step Mge
Číslo zboží grid_13800150
Výrobce Sporten
Dostupnost Skladem
990 Kč
840 Kč
Máte dotaz na tento produkt? zeptat se
+420 604 728 042 Pro více informací volejte na naší linku.

Popis zboží

SECOND STEP parádní lehoučké běžky s protismykem pro první běžkařské krůčky.

Děti, které ochutnaly úspěch první jízdy, snadno proniknou do tajů sjezdového i běžeckého lyžování. Běžecký styl začátečníků si říká o měkčí lyže, maximálně tolerantní k počátečním chybám i neznalostem mazací alchymie. 
Dlouhý lisovaný protismyk nového modelu SPORTEN výrazně omezí prokluzování lyže a zároveň naučí odraz. Vynikající technické vlastnosti a celková konstrukce běžek zaručují, že dítě si rychle osvojí odraz pro klasický běh. 
Ručním zbroušením snadno přizpůsobíte mazací komoru změně váhy i zlepšujícím se schopnostem začínajícího běžkaře. Od modelu Second step může plynule přejít k výkonnějším běžeckým lyžím s hladkou skluznicí.

Z kluzek může váš malý lyžař „přesedlat“ na další novinku od Sportenu, dětské běžecké lyže. Z bezpečnostních důvodů jsou kratší, stabilnější a měkčí. Lisovaný protismyk v kombinaci s fl exí brání nekontrolovanému pohybu a nepříjemnému prokluzování, měkká špička lyže se při náhodném pádu bezpečně ohne. Protismyk je delší, aby se dal podle zkušeností dítěte upravovat.

Délky [cm]:
100 - 110 - 120 - 130

Profil [mm]:
54-48-52

Novinky, recenze, akce
 • ZIMNÍ OTEVÍRACÍ DOBA

  21. 11. 2018

  Jsme tu pro Vás 7 dní v týdnu!

  Číst více
 • Půjčovna backcountry běžek

  02. 11. 2018

  Nově si u nás můžete půjčit kromě běžných běžeckých lyží také půjčit backcountry běžky. Vyzkoušejte široké běžky a vyražte mimo stopu.

  Číst více
 • Eskymování na kajaku

  24. 10. 2018

  Naučte se přes zimu eskymovat, zvednou kajak po té co se převrátíte. Přestaňte plavat a začněte pořádně jezdit. Jízdu na kajaku si více užijete.

  Číst více